Twoje konto

Psychomech

Wysyłamy w 48h koszty przesyłki od 13,00 zł

Cena: 64,00 zł z VAT

Odbywający służbę w żandarmerii w ogarniętym konfliktem Belfaście w latach siedemdziesiątych, Richard Garrison popełnia błąd, który zaważy na jego całym życiu.
Po eksplozji bomby traci wzrok, lecz zyskuje dozgonną wdzięczność niemieckiego przemysłowca Thomasa Shroedera, którego dziecko ratuje w ostatniej chwili przed wybuchem.
Schroeder chce w jakiś sposób zrekompensować Garrisonowi utratę zdrowia i oferuje mu nie tylko drogie urządzenia, dzięki którym Garrison może się w miarę sprawnie poruszać, ale jeszcze zawiera z nim pakt, na mocy którego schorowany Schroeder po śmierci miałby połączyć się z nim mentalnie.

Po śmierci Schroedera miałby odziedziczyć większość jego fortuny, zyskać opiekuna w osobie Willyego Koeniga – dawnego adiutanta Schroedera i zająć miejsce w interesach. Garrison przystaje na ten plan – jeszcze nie całkiem dowierzając w zdrowe zmysły przemysłowca.

Jednak po jego śmierci już nie jest pewien w co ma wierzyć. Wciąż pojawia się enigmatyczny, koszmarny sen, który zaczął prześladować Garrisona jeszcze przed wypadkiem.

W międzyczasie, Garrison zakochuje się w niewidomej dziewczynie, Vicki Maler, która należy do grona przyjaciół rodziny Schroedera.

Splot tragicznych wypadków doprowadza Garrisona na skraj przepaści, znad której mogą go zawrócić jedynie własne umiejętności i pomoc Koeniga oraz ukochanej Suzy – suki dobermana strzegącej swego pana przed niebezpieczeństwem.

Przyjdzie mu zmierzyć się z siłami, które mogą go pogrążyć na zawsze. W dali majaczy złowieszczy kontur mrocznej Maszyny...

Kraków, 2006, stron 280, op. miękka

ISBN: 83-89640-61-9.

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator

Zapytaj o produkt