Twoje konto

Psychoamok

Nakład wyczerpany koszty przesyłki od 13,00 zł

Cena: 29,80 zł z VAT

Richard Stone, syn Garriosna i Vicki Maler, adoptowany przez przemysłowca Richarda Stone’a zapada, podobnie jak wielu ludzi na świecie na tajemniczą zarazę umysłu zwaną Bełkotem. Jego stan, podobnie jak innych chorych jest krytyczny.

W pozornie idealnym świecie bez konfliktów zaczęto budować specjalne zakłady dla co raz to liczniej zapełniających je pacjentów. Nikt nie jest bezpieczny.


Tymczasem w podziemiach zakładów Stonea PSISAC, J.C. Craig rekonstruuje Maszynę, która jeszcze tak niedawno była przyczyną zmiany stanu Richarda Garrisona. W zaciszu swego laboratorium, do którego wyłącznie Craig ma dostęp, wydaje polecenie Maszynie by odnalazła prawdziwego Boga, którego on stanie się prorokiem i wyrocznią. Posępny, mrugający diodami i tętniący własnym życiem Psychomech jest posłuszny woli swego stwórcy...

Richard Stone jednak zdaje się być o wiele odporniejszy niż inni na zarazę umysłu i zmyliwszy pogonie ucieka z przymusowego ośrodka trafiając do domu swej ukochanej, córki Craiga, Lynn...

Za sprawą sugestii mentalnej Richarda Garrisona nikt z bohaterów tej książki nie pamięta wydarzeń sprzed dwudziestu kilku lat. Będą musieli mozolnie sami dojść do prawdy.

Czy Lynn przyjmie z powrotem dawną miłość? Czy zaślepiony Craig zrealizuje swój szatański plan?

Psychoamok to trzecia, ostatnia część sagi o złowrogiej maszynie, której akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości. Lumley w latach osiemdziesiątych nakreślił obraz świata, który jest niemal współczesny żyjącemu już w XXI stuleciu czytelnikowi.

Ile z jego wizji znalazło potwierdzenie w rzeczywistości? Przekonajcie się Państwo sami.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator

Powiadom o dostępność produktu

Zapytaj o produkt